Twoja firma potrzebuje pomysłów?
Zapracujemy na Twój zysk.

Strony Internetowe

Profesjonalne projektowanie
stron WWW, a także portali internetowych.

Zobacz

Wizualizacje

Zajmujemy się tworzeniem fotorealistycznych
wizualizacji.

Zobacz

Stoiska Targowe

Naszym klientom oferujemy kompleksową zabudowę
stoisk wystawienniczych.

Zobacz

Zalozenie strony

Profesjonalne tworzenie stron internetowych to wymóg naszych czasów. Codziennie tysiące ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu stron internetowych oferujących potrzebne im towary bądź usługi. Czynność ta stała się już standardem, strony internetowe są bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient - sprzedawca, czy producent - kooperant. Nowoczesne strony WWW stały się jedyną skuteczną metodą promocji firmy.

Wykonujemy strony firmowe i produktowe oraz portale i aplikacje internetowe. Posiadamy własne produkty internetowe, obejmujące system zarządzania treścią (CMS). Realizowane projekty konsultujemy na każdym etapie z klientem, dopasowując je do indywidualnych potrzeb. W ten sposób tworzymy nie tylko efektowne i zoptymalizowane strony internetowe ale przede wszystkim skuteczne narzędzia biznesowe.

Tworzymy od nowa lub dokonujmy liftingu logotypów wraz z dowolnymi innymi atrybutami identyfikacji wizualnej organizacji. Tak przygotowane materiały mogą zostać wykorzystane zarówno na potrzeby realizacji www, jak i na użytek wizytówek, ulotek reklamowych i innych materiałów drukowanych.

Pozycjonowanie

Nawet najlepiej napisana strona nie przyniesie nam żadnych korzyści, jeśli odnalezienie jej w Internetowej sieci jest trudne, czy niemożliwe. Jak znaleźć wśród milionów adresów ten jeden, który doprowadzi do Państwa strony WWW?

Miliony ludzi codziennie poszukują usług i towarów w Internecie wpisując ich nazwy w wyszukiwarki. Pozycjonowanie polega na ustawianiu stron w wyszukiwarkach na wysokich pozycjach po wpisaniu słów/fraz kluczowych związanych np. z działalnością firmy. Ma to na celu ułatwienie internautom i przyszłym klientom w dotarciu do Państwa strony internetowej poprzez wyszukiwarkę lub katalog. Wiemy, jakie dokładnie słowa są przez nich wpisywane i co należy zrobić, żeby strona znalazła się wysoko w wynikach wyszukiwania.

Sklepy internetowe

Obecnie wdrażane sklepy internetowe stają się głównym sposobem kontaktu sklepu z klientem: zarówno instytucjonalnym, jak i indywidualnym.

Sklepy internetowe stworzone przy pomocy naszego oprogramowania zapewniają wysoką skuteczność sprzedaży oraz łatwą pracę z panelem administracyjnym jaki oferuje nasz program. Oferowany sklep Internetowy służy do prowadzenia sprzedaży towarów i usług w sieci Internet, a jednocześnie pozwala na rozreklamowanie swojej oferty i dotarcie z nią do szerokich kręgów potencjalnych odbiorców.
Twój sklep internetowy oparty o system oT-To jest wyposażony we własny koszyk wspierający transakcje m. in. dający możliwość zakupu produktów w różnych wersjach, możliwość dodawania załączników do zamówienia, monitorowanie wagi produktów...